TURNIEJ TENISA NA WÓZKACH - ZAPROSZENIE

2014-12-03 11:34:44

TURNIEJ TENISA NA WÓZKACH - ZAPROSZENIE

Od kilku lat walczymy z powszechnie obowiązującym przekonaniem, że tenis ziemny to sport, zarezerwowany dla najsprawniejszych i najbogatszych. Przez dziesiątki akcji oraz imprez staramy się pokazać, że można grać, osiągać sukcesy, a co najważniejsze – pokonywać ograniczenia, które często tkwią jedynie w nas samych. Dla wielu mieszkańców naszego miasta (i nie tylko) ten sport stał się nierozłączną pasją, która zmieniła ich życie. Już w najbliższą sobotę udowodnimy to reszcie niedowiarków.

  Tenis, to sport, który może uprawiać niemal każdy! Udowodnią to za nas zawodnicy, którzy na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego rozegrają Turniej o Puchar Prezesa Krajowej Rady Komorniczej. Już w najbliższy weekend do Szczecinka zjedzie zawodnicza czołówka kraju. Co wyróżnia ich spośród innych tenisistów? Grają na wózkach inwalidzkich i dla wielu malkontentów są dowodem na to, że nie ma barier nie do pokonania!

  Już dziś zapraszamy na turniej z serii Super Masters, którego partnerem jest Polski Związek Tenisowy. Mecze rozegra aż 8 zawodników ze ścisłej czołówki polskiego tenisa na wózkach. Wszyscy zawodnicy zajmują miejsca w pierwszej 30tce w rankingu Mistrzostw Europy!

Start imprezy – sobota, 6 grudnia godz. 15:00.

Zapraszamy pasjonatów, zawodników oraz wszystkich, którzy chcą być świadkami tych ciekawych, pouczających i wyjątkowo zaciętych rozgrywek!

powrót do strony głównej

NEWSLETTER

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach
i wyjątkowych promocjach.

zdjęcia sapik

Kalendarz