RYWALIZOWALI TENISIŚCI NA WÓZKACH - WYNIKI

2014-12-09 09:36:34

W miniony weekend (6-7 grudnia 2014r.) na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego rozegrany został Turniej z cyklu Super Masters, działającej przy PZT sekcji tenisa na wózkach. Zawodnicy walczyli „O Puchar Prezesa Krajowej Rady Komorniczej”.

8. KRZYSZTOF KOWALEWSKI (WARTA POZNAŃ) – Nr 13

(Rozstawienie zawodników wg listy klasyfikacyjnej PZT nr 12/2014)

To właśnie oni rywalizowali o pamiątkowy puchar oraz nagrody, przygotowane przez organizatorów i sponsorów Turnieju. Ostatecznie najlepszy okazał się Kamil Fabisiak, który pokonał w meczu finałowym Adama Kinowskiego (64:60). Na ostatnim miejscu podium znalazł się także Jerzy Kulik, zwycięzca spotkania półfinałowego, w którym pokonał Pawła Miętrkiewicza (63:62).

Zawodnikom gratulujemy, a sponsorom serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie imprezy.

Sponsorzy:

Krajowa Rada Komornicza

COMDREV Szczecinek

EMET Szczecinek

Cukiernia OLEŃKA

TERBUD Szczecinek

Organizatorzy dziękują także za pomoc Klubowi Tenisowemu Szczecinek oraz zawodnikom i trenerom Szczecineckiego Klubu Tenisowego.