Zmiana godzin otwarcia basenu!

2020-10-26 12:28:50

Zmiana godzin otwarcia basenu!

??UWAGA PŁYWACY??????
Od 31 października konieczne jest wprowadzenie zmian w funkcjonowaniu szczecineckiej krytej pływalni.
Sytuacja zmienia się dynamicznie i ciężko jest planować przyszłość, jednak po przeprowadzonej analizie pobytów od dnia wprowadzenia obostrzeń (16.10.2020r.) jesteśmy zmuszeni po raz kolejny zmienić godziny otwarcia obiektu.
??Do piątku 30 października br. pływalnia funkcjonuje bez zmian w godzinach 7.00-22.00.
??W weekendy obiekt pływalni będzie nieczynny (dotyczy to wszystkich weekendów, do odwołania).
??Od 2 listopada 2020r. basen otwarty będzie od godziny 1??4??.0??0?? do 2??1??.0??0??, dla wszystkich klubów pływackich, zajęć nauki pływania, zajęć ruchowych, realizowanych projektów, zorganizowanych grup, a także klientów indywidualnych, którzy przygotowują się do wydarzeń sportowych i trenujących w ramach współzawodnictwa sportowego.
??Klienci, którzy posiadają zaświadczenia lekarskie z zaleceniem korzystania z pływalni w ramach rehabilitacji i poprawy zdrowia również są mile widziani na naszej pływalni (zaświadczenie należy okazać w kasie, przed wstępem na basen).
Wiemy, że ciągłe zmiany nie wpływają korzystnie na Wasze zaplanowane treningi i w pewien sposób Was ograniczają, ale uwierzcie, nam też nie jest łatwo, zwłaszcza, gdy idziemy do pracy nie wiedząc czy dzisiaj się otwieramy, czy zamykamy????????????
Przepraszamy za niedogodności??????????????

powrót do strony głównej

NEWSLETTER

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach
i wyjątkowych promocjach.

zdjęcia muzeum

Kalendarz