Przestój technologiczny na basenie w roku 2016

2016-06-01 11:00:36

Przestój technologiczny na basenie w roku 2016

Jak co roku w miesiącu czerwcu przychodzi czas na  niezbędne przeglądy technologiczne i prace konserwatorskie na basenie. Zakres i harmonogram prac zmusza nas do unieruchomienia obiektu w okresie od 6 do 24 czerwca br.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i utrzymując najwyższy standard świadczonych przez nas usług dostosowujemy technologię uzdatniania wody basenowej do nowych, wyśrubowanych norm zawartych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U.z 2015r., poz.2016). Rozporządzenie wprowadza normę stężenia chloru związanego w wodzie, która jest o ponad 50% niższa od dotychczasowych zaleceń. Zmiany pozwolą, przy zachowaniu wysokiej jakości wody, podwyższyć komfort korzystania z basenu poprzez redukcję stężania chloramin i trihalogenometanów. W efekcie zmniejszy się odczucie zapachu chloru. Szacunkowy koszt tych prac opiewa na niebagatelną kwotę 100 tys. zł. Ten etap zmian technologii basenowej zostanie zakończony wymianą wody we wszystkich nieckach basenowych.

Ponadto kontynuujemy poprawę estetyki Strefy Relaksu. Po przestoju technologicznym nasi klienci będą mogli korzystać z pomieszczenia sauny i dwóch solariów w nowej odsłonie wizualnej. Z czasem będziemy wprowadzać kolejne zmiany w tej ważnej części obiektu pływalni.

Celem wszystkich prac wykonywanych podczas przestoju technologicznego jest utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz podwyższenie jakości świadczonych usług. Wykonujemy te prace, których nie można zrobić podczas normalnej, codziennej eksploatacji.

Przepraszamy za niedogodności i jednocześnie informujemy, że ważność wszystkich karnetów elektronicznych zostanie automatycznie przedłużona o czas przestoju technologicznego.

powrót do strony głównej

NEWSLETTER

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach
i wyjątkowych promocjach.

zdjęcia zamek

Kalendarz