AQUA-TUR

"AQUA-TUR" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

78-400 Szczecinek

ul. Szczecińska 2

tel. 94 372 96 28

faks 94 372 96 27

e-mail: biuro@sport.szczecinek.pl

NIP 673-17-21-941

 

"AQUA-TUR" Spółka z o.o. została utworzona przez Gminę Miejską Szczecinek, jedynego udziałowca Spółki, na podstawie aktu notarialnego zawartego w dniu 24.01.2002r. Spółka została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000097416 w dniu 12.03.2002r. Organem uprawnionym do reprezentacji jest jednoosobowy Zarząd w osobie Pani Beaty Brackiej. Organem nadzoru jest Rada Nadzorcza, w skład której wchodzą trzy osoby.

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest działalność rekreacyjna w zakresie poprawy kondycji fizycznej i krzewienia kultury fizycznej oraz zarządzanie krytą pływalnią w Szczecinku. Ofertę sportową Spółki poszerzyło, oddane w zarządzanie Regionalne Centrum Tenisowe, które składa się z: 3 kortów krytych ze sztuczną nawierzchnią, 8 kortów ziemnych z nawierzchnią ceglaną, ścianki wspinaczkowej, a także tenisowej ścianki treningowej, zewnętrznych stołów do ping-ponga i kortu do badmintona oraz budynku klubowego, przystosowanego dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Uroczyste otwarcie basenu nastąpiło w dniu 27 kwietnia 2002r. Siedziba Spółki "AQUA-TUR" mieści się w Szczecinku przy ul. Szczecińskiej 2, w uroczym zakątku miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Trzesiecko i Parku Miejskiego. Obiekt krytej pływalni zlokalizowany jest przy Regionalnym Centrum Tenisowym oraz kompleksie obiektów sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Głównym zadaniem Spółki "AQUA-TUR" jest upowszechnianie korzyści zdrowotnych, wynikających z regularnego uprawiania sportu, szczególnie wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Korzystanie z naszych obiektów jest dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu, łącząc przyjemne z pożytecznym. Szczególnie istotne jest wyrabianie nawyku rodzinnego spędzania wolnego czasu na sportowo, a więc: na kortach, basenie, czy ściance wspinaczkowej.

Regularne uprawianie sportu przez dzieci i młodzież ma dodatni wpływ na rozwój psychofizyczny, niesie zbawienne korzyści hartująco - uodparniające, koryguje wady postawy i poprawia ogólną wydolność organizmu. Basen oraz Regionalne Centrum Tenisowe, są niewątpliwie jednymi z ważniejszych atrakcji turystyczno - rekreacyjnych Szczecinka.

Menu

NEWSLETTER

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach
i wyjątkowych promocjach.

zdjęcia sapik

Kalendarz