AQUASPINNING

Zajęcia na stacjonarnych rowerach wodnych.

Instruktorem prowadzącym jest:

  • Hanna Wójcik, bilety oraz karnety do nabycia w kasie basenu.

Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 19.00

Informacje oraz zapisy:

basen Beata Bracka - tel. 664-182-672.

 

REGULAMIN ZAJĘĆ AQUASPINNINGU

1. Na zajęcia przychodzimy min. 15 min. wcześniej (jest to czas na przebranie się, opłacenie zajęć lub ewentualny kontakt z instruktorem).

 2. Paski basenowe wydawane są przez instruktora przy kasie basenu , bądź bezpośrednio przez obsługę kas. Wychodząc z basenu, oddajemy pojedynczo opaski basenowe do kasy, następnie możemy przejść przez bramki.

 3. Do uczestniczenia w zajęciach wymagane jest obuwie do ćwiczeń w wodzie (np. gumowe lub gumowo neoprenowe). NA BASEN PRZYCHODZIMY W KLAPKACH. BUTY DO WODY ZAKŁADAMY TUŻ PRZED WEJŚCIEM DO BASENU.

4. Prosimy o spięcię/związanie włosów. Czepków nie stosujemy.

5. Prosimy zabrać ze sobą klapki basenowe i ręcznik. Każda z pań może wziąć sobie coś do picia. Do basenu wnosimy tylko butelkę wody 0.5L. Bez papierowych naklejek które śmiecą wodę w basenie.

6. Za pozostawione rzeczy w szatni obsługa basenu oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

7. Na basen można wejść tylko w obecności instruktora prowadzącego zajęcia.

8. Zajęcia trwają 45 minut.

9. Niewykorzystane zajęcia przepadają. W zastępstwie na zajęcia może przyjść każda inna osoba.

10. Opłaty za zajęcia pobierane są zgodnie z ustalonym cennikiem, zajęcia jednorazowe i karnety wstępu można nabyć w kasie spółki AQUA-TUR.

11. Zapisy  na zajęcia wyłącznie telefonicznie pod nr tel. 664-182-672 (Beata Bracka)

12. Z przyczyn niezależnych np. brak prądu itp., zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć, które zostaną odrobione w ustalonym przez organizatora terminie.

13. Uczestnik oświadcza iż nie posiada przeciwwskazań lekarza do uczestniczenia w zajęciach.

14. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie swojego wizerunku w postaci zdjęć oraz filmów umieszczonych na stronie www.sport.szczecinek.pl.

 15. Zasada zajmowania miejsc - rowerów w basenie. Panie wyższe zajmują rowery na głębszej wodzie, Panie niższe zajmują rowery na płytszej wodzie. Nie robimy rezerwacji miejsc. Spóźnienie się na zajęcia nie daje możliwości wyboru miejsca. Optymalne zanurzenie ciała, między pasem a klatką piersiową ćwiczącego.

16. Dokonanie zakupu karnetu lub wejścia jednorazowego skutkuje akceptacją ww. regulaminu dot. uczestnictwa w ćwiczeniach fitness w basenie na stacjonarnych rowerach wodnych oraz regulaminu krytej pływalni.

Menu

NEWSLETTER

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach
i wyjątkowych promocjach.

zdjęcia osir

Kalendarz