Regulamin rezerwacji kortów

1. Po wybraniu czasu gry (miesiąc, dzień, godziny rozpoczęcia i zakończenia) należy potwierdzić możliwość dokonania rezerwacji u obsługi kortów - osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 668-830-615.

2. Po potwierdzeniu przez obsługę dostępności kortów w wybranym terminie należy niezwłocznie opłacić (zgodnie z cennikiem) pełną kwotę należności za rezerwowany czas gry w kasie Basenu Miejskiego w Szczecinku (ul. Szczecińska 2) lub przelewem na konto nr 18 1940 1076 3126 3133 0001 0000 / CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A.

3. Dokonując wpłaty (dla przelewów w tytule płatności) należy podać kasjerce imię i nazwisko osoby grającej, termin gry (miesiąc, dzień, godziny rozpoczęcia i zakończenia) lub przesłać kopię przelewu na adres e-mail biuro@sport.szczecinek.pl.

4. Rezerwacja kortu będzie wiążąca dla AQUA-TUR Sp. z o.o. dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Spółki.

5. Rezerwacji opłacanych przelewem na konto należy dokonywać z co najmniej 48 godzinnym wyprzedzeniem.

6. Faktury za opłacone przelewem rezerwacje będą do odebrania w kasie Basenu Miejskiego, w terminie 7 dni od daty dokonania wpłaty przez osobę dokonującą wpłaty lub inną, wskazaną w korespondencji e-mail w momencie przesyłania potwierdzenia zapłaty.

7. Dokonanie wpłaty za rezerwację kortów jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Zwroty wpłaconych środków nie będą realizowane. Rezerwującemu przysługuje prawo wskazania  innej osoby do gry, niż wymieniona w rezerwacji.

8. W przypadku niestawienia się na korcie osoby, na którą dokonano rezerwacji AQUA-TUR Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wpuszczenia zorganizowanej grupy dzieci lub młodzieży na zajęcia, prowadzone przez AQUA-TUR Sp. z o.o. lub inne organizacje, prowadzące zorganizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży. Sytuacja taka może mieć miejsce po upływie 15 minut od czasu rozpoczęcia gry.

Menu

NEWSLETTER

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach
i wyjątkowych promocjach.

zdjęcia osir

Kalendarz