Wspinaczka

 

Ścianka Wspinaczkowa

"AQUA-TUR" Spółka z o.o.

78-400 Szczecinek

ul. Szczecińska 2

tel. 94 372 96 28

faks 94 372 96 27

e-mail: biuro@sport.szczecinek.pl

Informacje i rezerwacje

tel. 668-689-907

 

Ścianka wspinaczkowa znajduje się w budynku Regionalnego Centrum Tenisowego, które mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Basenu Miejskiego. To idealne miejsce dla każdego, któ kocha sport i odrobinę adrenaliny. Każdego dnia służy zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i dzieciom. Wspinaczka, to dobry pomysł na trening, rozwijający niemal wszystkie partie mięśni, ale także na chwilę zabawy, relaksu, czy oryginalne spotkanie w gronie znajomych.

Nasza ścianka, to sprawdzona, atestowana i bezpieczna konstrukcja, umożliwiająca bardzo zróżnicowany trening. Znajduje się na niej aż 6 odrębnych i niezależnych od siebiie dróg wspinaczki, które różnią się nie tylko poziomem trudności, ale także innymi, drobnymi niuansami, które wpływają na ich ciekawość i niepowtarzalność. Właśnie dzięki temu każdy trening może być zupełnie nową przygodą, której przebieg zależy tylko od Ciebie!

Klienci bez uprawnień do samodzielnej wspinaczki proszeni są o indywidualne umawianie wizyt na ściance z instruktorem wspinaczki.

Zapraszamy - trenuj, baw się, wypoczywaj!

Menu

NEWSLETTER

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach
i wyjątkowych promocjach.

zdjęcia inwest-w-zsz

Kalendarz